Domů  |  Průvodce  |  O projektu  |  Kontakty  |  EN  |  DE

Hledáme spolupracovníky!

Náš GPS průvodce je neomezitelně rozšiřitelný. Moc rádi bychom doplňovali další a další trasy a dali možnost výletníkům prošmejdit každičký kout Vysočiny. Vše je ale otázka času a nápadů, proto do našeho malého týmu uvítáme studenty, záškoláky, neškoláky a dospěláky, kteří znají Vysočinu jako vlastní boty a chtěli by se s ostatními podělit o zážitky z pěkných procházek.

Možností spolupráce je habakuk. Jednou z nich je poslat nám popis trasy - polohu zastávek (GPS souřadnice, nebo přesné zakreslení do mapy), textový popis (co je k vidění, čeho je třeba si všimnout) a obrázky ze zastávky.

Jste-li technicky nadaní, pak si můžete troufnout naprogramovat celou Whereigo cartridge, čímž nám usnadníte práci, protože jí prakticky uděláte celou za nás ;-)

Může se stát, že patříte do společnosti geocacherů a vrtá vám hlavou, proč jsme na konec každé z naší tras neumístili krabičku s pokladem... Důvod je ten, že jsme z Olomouce a byl by pro nás problém hlídat kešky dvěstě kilometrů vzdálené. Nakonec důvod, proč projekt vznikl, nebyl postarat se geocacherům o více zábavy, ale představit systém GPS a možnosti jeho využití i jiným smrtelníkům. Je nám ale jasné, že většina z našich "zákazníků" bude právě ze stále se rozrůstajících řad cacherů, pro které je krabička na konci stěžejní a proto chceme naše trasy nabídnout k adopci a oficiálně je zařadit do hry Geocaching.

Máte-li nápad a chuť se s ním svěřit, napište nám.

sightseeing po kešersku